Samsung Note Edge

Eğimli ekranı ile Samsung Note Edge, sol elle tutulduğunda parmak uçlarına denk gelen sağ kenarındaki dokunmatik ekran, kullanıcılara yepyeni bir kullanım özelliği sağlıyor. Dikey tutulduğunda sağ tarafa, yatay tutulduğunda üstte kalan eğimli alan, uygulamalarda farklılıklar yaratmaya hazır.

 Telefon kilitliyken saat ekranı olan kavisli alan için, Samsung çok yakın zamanda özel uygulamalar geliştirerek kullanıcılarla paylaşacak ve video oynatım düğmeleri, sosyal medya ağları bu alana taşınacak gibi görünüyor.

 

Samsung’un paylaştığı diğer özelikler ise;

 

Devrimci Tasarım

Note Edge kullanıcılar için bilgiye ulaşma, mobil cihazlarına bağlanma, kişiliklerini ve zevklerini ifade etmekte yeni bir yoldur. Cihazın benzersiz eğimli Kenar ekranı, kapak kapalıyken bile sadece başparmağın tek hareketi ile sık kullanılan uygulamalara, uyarılara ve cihaz işlevselliğine hızlı erişim sağlar. Ayrıca kullanıcılar video izlerken ekran görüşlerini bozmayacak şekilde bildirimler doğrudan Kenar Ekrana alınabilmektedir.

 

 

 

Keyif Alanınızdaki Artış

Sizin için önemli bildirimler artık her zaman gözünüzün önünde. Her zaman en az kesinti ile ana içeriğe odaklanabilmeniz için tüm bildirimler Kenar ekrana taşındı.

 

Üst Düzey Ekran (Quad HD Super AMOLED Ekran)

Keskin renk doygunluğu ve 5,6'' Quad HD + Super AMOLED ekranın yüksek kontrastı ile sanki gerçek hayata bakıyormuşsunuz gibi akıcı ve canlı renkler hissedeceksiniz. Yüksek çözünürlük müthiş bir izleme deneyimi sunar. İnternette gezinme ve e-kitap okumak için tamamen optimize edilmiştir.

 

Kişiselleştirilmiş Tasarım ve Bilgi Akışı

Güne canlı bilgiler ve kendi fotoğraflarınız ile başlayın. Ekranınızı galeri ve diğer görsellerden güzel resimlerle süsleyin. En önem verdiğiniz içeriğe bağlı kalın.

 

Gelişmiş Kamera ile Parlak ve Net görüntüler

Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekin. 3,7 MP F1.9 lensli kamera ve 16 MP Akıllı OIS arka kamera hayatınızın her anında hatta karanlık ortamlarda bile size en iyi fotoğrafları sağlar.

 

Gelişmiş S Pen

S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. Daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirin.

 

Serbest Akış ve Doğal Çoklu Görev

Basit hareketlerle tek bir ekranda aynı anda birden fazla uygulama yönetme esnekliği kazandıran çoklu pencere.