Teknoloji Sektörü

Samsung Note Edge

Eğimli ekranı ile Samsung Note Edge, sol elle tutulduğunda parmak uçlarına denk gelen sağ kenarındaki dokunmatik ekran, kullanıcılara yepyeni bir kullanım özelliği sağlıyor. Dikey tutulduğunda sağ tarafa, yatay tutulduğunda üstte kalan eğimli alan, uygulamalarda farklılıklar yaratmaya hazır.

Devamını oku...

Samsung Galaxy Note 4

Samsung’un beklenen Note 4, 17 Ekim’de lansmanı yapılmış ve 24 Ekim’den itibaren satışa sunulmuştu.  İşte ayrıntıları…

Devamını oku...

Google Nexus 6

Motorola imzası ile piyasaya çıkan Google Nexus 6’ nın ayrıntıları netleşti. Bugüne kadar  HTC, Samsung, LG, Asus gibi şirketlere üretilen Nexus serisinin sonuncusu Motorola’dan çıkıyor ve motorola’ nın bütün özelliklerini üzerinde taşıyor.

Devamını oku...

iPhone 6 & iPhone 6 Plus

Eylül ayında satışa sunulan iPhone 6 serisi, birçok yeni özellik eklenmesi ile büyük kitleler tarafından beğenilirken, iPhone 6' nın ilk sahipleri tarafından eleştiriler başladı bile. Android ve Windows cihazlarının başlattığı ‘büyük ekran’ değişimine Apple' da dahil olarak küçük ekranlar tarihe gömüldü gibi görünüyor. İphone 6 serisinin köşelerinin yumuşatılmış olması ilk göze çarpan değişikliklerden. Bir diğer ilk ise 6 serisinin şimdiye kadar yapılmış en ince iPhone serisi olması…

Devamını oku...

Sony Xperia Z2 Geliyor

Xperia Z1 den 6 ay sonra Xperia Z2 geliyor. Ön kayıt yaparak telefonu almak isteyen teknoloji severlerin telefonlarının bu hafta gönderileceği belirtildi. Yapısal olarak Z1 'den pek farkı olmayan bu yeni Xperia Z2 donanımsal olarak zayıf yönleri iyileştirilerek, özellikle kaliteli ve kolay fotoğraf çekmeyi hedefleyenler için geliştirilmiş gibi duruyor.

Devamını oku...

Samsung Galaxy S5 10 Nisan' da geliyor

Firma yapılan açıklamada "Türk tüketicileri ile 'insan odaklı inovasyon' yaklaşımımızın son ürünü ve Galaxy serimizin yeni nesil üyesi Galaxy S5'i tanıştırmanın heyecanı içindeyiz" diyor.

Devamını oku...