KurumsalTweet.com Yeni Bilişim Projesi Yayında

Kurumsal Tweet - KurumsalTweet.com - Kurumsal TweetlerDaha aktif ve ulaşılabilir sosyal medya misyonu ile yayın hayatına başlayan yeni bilişim projesi KurumsalTweet.com internet kullanıcılarının ve firmaların kısa sürede ilgisini çekmeyi başardı. e-Lansman.com olarak bu yeni bilişim projesinin özelliklerini ve projeyi tanıtmak istiyoruz.

 

 

 

Sosyal medyanın en önemli aktörlerinden birisi olan Twitter ‘ın firmalar ve internet kullanıcıları tarafından kullanımı her geçen gün daha hızlı bir artış göstermektedir.

 

Firmaların interaktif pazarlama stratejilerini uygulamaları ve müşterileri ile daha etkin bir iletişim kurmaları açısından Twitter kullanımlarını ve takipçi sayılarını arttırmaları önem kazanmaktadır.

 

KurumsalTweet.com sektörel kategori ayrımı ile firmaların tweetlerini sosyal medyayı daha aktif takip etmek isteyen internet kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Sitenin önemli bir özelliği ise sosyal medya hesabına sahip olan ve olmayan her internet kullanıcısının firmaların tweetlerini takip etme olanağının sunulmasıdır.

 

Sektörel kategorilerde kurumsal tweetleri anlık güncellemeler ile yayınlayan KurumsalTweet.com firmaların takipçi sayısının ve tweet gösterimlerinin artmasına da yardımcı olmaktadır.

 

Firmaların Twitter ortamındaki kampanya, indirim, duyuru, yarışma vb. tweetlerinin daha çok internet kullanıcısına ulaşmasını sağlayarak katılımın artmasına yardımcı olan KurumsalTweet.com aynı zamanda sektörel kategori ayrımı ile daha rahat sosyal medya takibi sağlamaktadır.

 

KurumsalTweet.com kendi alanındaki ilk ve özgün proje olma özelliğine sahip bir site olması açısından da dikkatleri çekmektedir. Ayrıca KurumsalTweet.com proje geliştirme ekibi yeni eklentiler üzerinde çalışmalarını sürdürerek ilerleyen zamanda firmalara ve internet kullanıcılarına yeni inovatif uygulamalar sunacağını belirtiyor.

 

Sosyal medya ortamındaki firmalara daha kolay ulaşabilmeniz, kampanya, indirim ve interaktif yarışmaları kaçırmamanız için KurumsalTweet.com sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

Siteye ulaşım için tıklayınız: KurumsalTweet.com

 

 

e-Lansman.com