Yeni Nissan Juke Nismo

Nissan, yenilikçi performans ve heyecan verici yeni araç serisi olan Juke Nismo modelini satışa sundu.

Nissan'ın motor sporlarından ilham alınarak tasarlanan Juke Nismo  98 bin 900 liradan Türkiye'de satışa sunuldu.  Juke Nismo maksimum sürüş zevkini yaşamak isteyenler için yeni bir seçenek.

Nissan Motor Sporları'ndan ilham alınan tasarımı, aerodinamiğin gelştirilmiş performansı ve yüksek yol tutuşu ile harmanlanan Juke Nismo, DIGT direkt enjeksiyonlu turbo şarj motoru ile 200 beygirlik bir güç ve 250 Nm tork üretiyor.

 FARKLI RUHUNU ORTAYA ÇIKARIYOR

Nissan markasının ezber bozan kimliğinin yansıması olan Juke Nismo, Avrupa'da satışa sunulan ilk Nismo modeli oldu. Performansın ve sürüş zevkinin en ileri seviyelere getirilmesi için her türlü ayrıntının bir uyum içinde yeniden tasarlandığı Juke Nismo, süet spor koltukları, vites topuzu ve direksiyon simidi ile de iç tasarımında da farklı ruhunu ortaya koyuyor. Juke Nismo'nun İnci Beyazı, Kristal Siyahı ve Elmas Grisi dış renk seçenekleri bulunuyor.

4X2 VE 4X4 MOTOR SEÇENEĞİ

Nissan Juke Nismo, 4x2 ve 4x4 motor seçenekleri ile tutkunlarını bekliyor. 4x4 versiyonunda, ileri teknoloji Xtronic CVT Manuel Modlu Otomatik şanzımanını standart bulunurken, aynı zamanda manuel vites seçim imkanı da sunuyor. Yenilikçi All Mode 4x4-i ile daha iyi bir akselerasyon ve yol tutuşu sağlarken, ön ve arka akslara gücü eşit olarak dağıtarak viraj kabiliyetini maksimum seviyelere taşıyor.

100 KM'YE 7.8 SANİYEDE ÇIKIYOR

Juke Nismo'nun 4x2 versiyonu 0'dan 100 km hıza 7,8 saniyede çıkarken, ulaştığı maksimum hız seviyesi 215 km oluyor. 4x4 versiyonunda ise 0'dan 100 km hıza 8,2 saniyede çıkarken, maksimum hız seviyesi de 200 km'ye çıkabiliyor.

 


Juke Nismo 4x2 MT versiyonu 98.900 TL, 4x4 Otomatik versiyonu ise 129.900 TL'den satışa sunuldu.