L'oreal Paris 3 Etkili Bakım Kremi

‘Nemlendirir-korur- ışıltı verir ‘hedefi ile 3 etkili bakım kremi adı ile raflarda gördüğümüz L’oreal bakım kremi, hafif dokusu ve yağsız yapısı ile hemen hemen her cilt tipine uygun.

 Gün içerisinde yüzümüzde biriken kir, maruz kaldığımız güneşin olumsuz etkileri ve stres etkisi ile meydana gelen etkiler en aza indiriliyor.

Her gün cildinize bir çok etken zarar verir. UV ışınları, stres ve hava kirliliği...

Cilt, erken yaşlanmanın sorumlusu binlerce serbest radikalin hedefi olur. Bu tehditler cildin bariyer fonksiyonuna zarar vererek cildi kurutur ve savunmasız bırakır. Loreal Paris Labaratuvarları tarafından geliştirilen 3 Etkili Bakım cilde uzun süreli bir nemlendirme sağlar. 3 Etkili Bakım, daha güzel görünen bir cilde sahip olmanız için aktif içeriklerin ve lüks dokuların birleşimiyle geliştirilmiştir.

Loreal Labaratuvarları' nın buluşu 3 Etkili Gündüz Kremi , Gliserinle zenginleştirilmiş, Vitamin E ile Ceramid ve Vitamin B5 içeren günlük bakım kremidir. Kuru ve hassas ciltlere her sabah optimum miktarda nem verir. Bu sayede cildinizin ideal nem dengesini korurken ilk andan itibaren günden güne cildinizin güçlenip tazelenmesini sağlar.

ETKİ : Nemlendirme - Güçlendirme - Ferahlatma sağlar. Dokusu hafif ve yumuşaktır.
Vitamin katkılı içeriği ile tam bir cilt dostu…