Yemyeşil Bir Dünya Dekar Asmalı Bahçeler'de

Dekar Asmalı Bahçeler, İstanbul Bahçeşehir’de, sizi hayal ettiğiniz bahçeli bir öyküye davet ediyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla, 50.125 m2‘lik yemyeşil bir alan içinde sunulduğu Dekar Asmalı Bahçeler, 8 tipte, toplam 228 bahçeli evden oluşuyor. Her biri kendine ait bahçesi olan tek katlı ve dubleks evler, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 seçenekleriyle az katlı yaşamın güzelliklerini avantajlı fırsatlarla sunuyor.

İstanbul’da kentleşmenin en düzenli olduğu bölgelerden biri olan Bahçeşehir’de, hayallerinizdeki bahçeli ev konseptini yaşatan Dekar Asmalı Bahçeler, 24 saat güvenlikli site içerisinde bulunuyor. Her eve özel iki otoparkın olması ve site içerisinde hiç araç bulunmaması, özellikle çocukları olan site sakinlerine huzurlu bir atmosfer içerisinde güvenli bir yaşam sağlıyor.


Yemyeşil bir İstanbul sabahına uyandığınızı düşünün. Kahvenizi yudumlarken ayağınızın altında çimenleri hissettiğinizi... Kuş cıvıltıları ile başladığınıza güne... Ilık rüzgara eşlik ettiğinizi... Hayatın içinde olduğunuzu düşünün, tam ortasında. Yeşille iç içe olduğunuzu...

Hiçbiri hayal değil. Dekar Asmalı Bahçeler, size yeşille çevrili bir yaşam sunuyor.

Şimdi, sayfaları çevirin ve bahçeli bir yaşamla tanışın...

YEŞİLLE ARANIZA HİÇBİR ŞEY GİRMESİN...
Dekar Asmalı Bahçeler, İstanbul Bahçeşehir’de, sizi hayal
ettiğiniz bahçeli bir öyküye davet ediyor.
Dekar Asmalı Bahçeler’in 1. Kısmı, 2+1’den 5+1’e 8 tipte, toplam 228 bahçeli evden oluşuyor. Yaşam ve sosyal alanlar size kusursuz bir uyumla, 50.125 m2’lik yemyeşil bir alan içinde sunuluyor.

Şehrin içinde yeşil bir yaşam özlemi, tam burada gerçeğe dönüşüyor.

YEŞİLLER ARASINDA GÖZ ALICI BİR MİMARİ...
Dış cephelerinde Türk mimarisinin karakteristik özelliklerini taşıyan Dekar Asmalı Bahçeler, üç farklı bloktan oluşuyor.
Yaşamınıza ayrı bir renk ve kalite katacak olan ahşap cumbalı evinizle hem modern zamanı yaşayıp hem de geleneksel dokuyu bir arada deneyimleyebilirsiniz.

BAHÇELİ EVİNİZİN İÇİNE GİRİN, BİLDİKLERİNİZİN DIŞINA ÇIKIN...
Dekar Asmalı Bahçeler’de bahçeli ev hayalinizi size ve ailenize uygun 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 seçenekleriyle gerçekleştirebilir, mükemmel detaylar ve beklentilerinizin üstündeki standartlarla yeni bir yaşama başlayabilirsiniz.

SEVDİKLERİNİZLE KEYİFLİ MEKANLARDA BULUŞUN...
Dekar Asmalı Bahçeler size fonksiyonel birestetik anlayışı ile tasarlanmış modern bir yaşam sunuyor. Ailenizle bir arada daha fazla zamangeçireceğiniz özel tasarlanmış geniş mutfaklar veher metrekarenin çok ince düşünülerek yaratıldığı iç mekanlar bir evde aradığınız bütün özellikleri sizeveriyor. Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bahçeli eviniz size mutluluğun kapılarını açıyor.

 
BAHÇELİ BİR HAYATI TÜM GÜZELLİKLERİYLE YAŞAYIN...
Yemyeşil çimlerin üzerinde çıplak ayakla dolaşabilir, evcil hayvanınızla ve çocuklarınızla birlikte bahçede neşeli oyunlar oynayabilirsiniz.
Akşamları dilerseniz bahçenizde ailece yemeğinizi yer, dilerseniz yıldızların altında sessizliğin verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz.

RUHUNUZA TATLI BİR SERİNLİK KATIN...
Yazın çocuklarınız onlar için yapılmış çocuk havuzunda özgürce suyun tadını çıkarırken, siz de havuz başında kitabınızı okuyup güneşlenebilirsiniz. Dekar Asmalı Bahçeler’de yaşam enerjinizi yükseltecek sayısız olanaklar bulabilirsiniz.


SABAH KALKIN VE HAYAL ETTİKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN...
Dekar Asmalı Bahçeler’de park alanları yaşamın büyük bir parçasıdır. 23.365 m2’lik park alanında dilediğinizde tenis kortunda raket sallarsınız, dilediğinizde çocuklarınızla basketbol ve futbolsahasında rekabet dolu maçlar yaparsınız. Çocuk parkları ile minikler unutamayacaklarıanlar yaşarken siz de yürüyüş parkurunda komşularınızla yürüyüşlere çıkarsınız.

GÖKYÜZÜ VE YEŞİLLE ÇEVRİLİ BİR YAŞAM HİKAYESİ...
Dekar Asmalı Bahçeler’de her evin kendine ait birbahçesi vardır. Sabah bahçenize çıkarsınız ve gözalıcı gökyüzünü görebilmenin keyfini kendi özel alanınızda doyasıya yaşarsınız. Tek katlı ve dubleksolan ev seçenekleri, az katlı yaşamın güzelliklerini yeşille maviyi bir araya getirerek yaşatır. 24 saat güvenlikli site içerisinde her eve özel iki otopark olması, size huzurlu bir atmosfer içerisinde güvenli bir yaşam sunar.

 

 

Ayrıntılı bilgi için;http://asmalibahceler.com/