AVMLink.com Yenilendi

Alışveriş Merkezleri İletişim Dünyası sloganı ile tüm AVM iletişim bilgilerini içeriğinde bulunduran AVMLink.com tasarımında ve logosunda yaptığı değişiklikleriyle kullanıcı dostu yeni arayüzünü yayına koydu.

 

Özellikle logo tasarımı için yüksek bir maliyeti göze aldığını öğrendiğimiz AVMLink.com alışveriş merkezlerinin sıradışı tasarımlarını yansıtan yeni logosu için e-Lansman.com ekibinden de olumlu puanlar aldı.

 

AVMLink.com Alışveriş Merkezleri ile ilgili iletişim bilgilerinin yanında AVM haberleri, duyuruları, etkinlikleri ve kampanyaları hakkında da
güncel bilgileri yayınlamaktadır. Birçok alışveriş merkezinin pazarlama ve pr sorumlulularının düzenli olarak iletişim içinde oldukları AVMLink.com ziyaretçilerine AVM'er ile ilgili gelişmeleri kısa zamanda duyurmaktadır.

 

Türkiye genelindeki tüm alışveriş merkezlerinin bilgilerine kullanıcı dostu site navigasyonları ile ulaşabileceğiniz gibi alışveriş merkezlerinde düzenlenen etkinlikleri ve kampanyaları güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

Özellikle alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerin AVM listelerini düzenli şekilde görebileceğiniz AVMLink.com sitesinin ziyaretçi sayısı ve sayfa görüntülenme sayıları dikkat çekici şekilde yükselmektedir.
Sosyal medya ortamlarında da takip edilmeye başlayan AVMLink.com izleyici ve ziyaretçilerini alışveriş merkezlerine yönlendirme konusunda oldukça başarılı görünüyor. Son dönemlerde alışveriş merkezlerine sosyal medya desteği sunmak için çalışmalarını devam ettiren AVMLink.com yönetimi yakın zamanda uygulamalarını aktif duruma getireceklerini de belirtti.

 

Alışveriş Merkezlerinin PR çalışmaları için de fırsat niteliği taşıyan site öncelikle alışveriş merkezlerine ulaşım konusunda internet kullanıcılarına doğru bilgi sunmayı hedeflemektedir.

 

AVM'lerin site içinde bilgilerinin bulunduğu sayfaların alt bölümünde reklam ve tanıtım amaçlı bölümler de oluşturan site alışveriş merkezlerinin pazarlama departmanlarının dikkatini çekmektedir. Arama devi Google 'da alışveriş merkezleri ile ilgili birçok aramanız esnasında iki yıldır devam eden yayın süresince üst sıralarda karşınıza çıkan AVMLink.com'u ziyaret etmenizi ve fırsatları kaçırmamanızı öneriyoruz.

 

İnteraktif yayın hayatında başarılar AVMLink.com

 

Siteye ulaşım için TIKLAYINIZ