Hizmet Sektörü

Ölümsüzlüğün Sırrı Çözüldü

Bilimadamları, hücrelerini hatta beynini bile sürekli yenileyebilen canlı türü olan "planarya yassıkurtları"nın ölümsüzlüğe uzanan yoldaki anahtar olduğunu düşünüyor.Yapılan araştırmalar sonucunda göllerde ve küçük su birikintilerinde yaşayan "planarya yassıkurtları"nın kendilerini sürekli yenileme yeteneğine sahip oldukları ortaya çıktı. ABC.es'in haberine göre, Yassıkurtlar, ikiye bölünseler bile kafa kısmı tekrar kuyruk kısmını oluşturabiliyor. Hatta kuyruk kısmı da tekrar yeni bir kafa kısmı oluşturabiliyor.

Devamını oku...

KaskoFiyati.com.tr 'den Cazip Teklifler

Aracınız için en uygun kasko teklifi fiyatını almanız artık çok daha kolay… KaskoFiyati.com.tr hızlı ve rekabetçi fiyat teklifleri ile en kısa sürede aracınıza özel hazırlanmış teklifi iletmektedir. Konusunda uzman yöneticileri ile hizmet veren KaskoFiyati.com.tr müşteri memnuniyetini sağlamak üzere hızlı, güvenilir ve güleryüzlü bir şekilde verdiği hizmetlerle online kasko teklifi konusunda bir numara olmayı hedefliyor.

Devamını oku...

AVMLink.com Yenilendi

Alışveriş Merkezleri İletişim Dünyası sloganı ile tüm AVM iletişim bilgilerini içeriğinde bulunduran AVMLink.com tasarımında ve logosunda yaptığı değişiklikleriyle kullanıcı dostu yeni arayüzünü yayına koydu.

Devamını oku...

SistemHost Hosting Hizmetleri

Web siteleriniz için güvenilir ve kurumsal hizmetler sunan bir hosting firmasına her zaman ihtiyacınız olur. İnternet ve bilişim sektöründe hosting hizmetleri sunan SistemHost firmasını e-Lansman.com olarak sizlere tanıtmak istiyoruz.

Devamını oku...

Avea Deprem Bölgesine Yardım Ediyor

Avea deprem bölgesinde yaşanan duruma duyarlı bir yaklaşım göstererek deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara sunduğu yardımları açıkladı. Afet bölgesindeki vatandaşlara sunduğu yardımlar ile sosyal sorumluluk görevi üstlendi ve örnek şirketler arasında yerini aldı.

Devamını oku...