Samsung Note Edge

Eğimli ekranı ile Samsung Note Edge, sol elle tutulduğunda parmak uçlarına denk gelen sağ kenarındaki dokunmatik ekran, kullanıcılara yepyeni bir kullanım özelliği sağlıyor. Dikey tutulduğunda sağ tarafa, yatay tutulduğunda üstte kalan eğimli alan, uygulamalarda farklılıklar yaratmaya hazır.

Devamını oku...

Yemyeşil Bir Dünya Dekar Asmalı Bahçeler'de

Dekar Asmalı Bahçeler, İstanbul Bahçeşehir’de, sizi hayal ettiğiniz bahçeli bir öyküye davet ediyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla, 50.125 m2‘lik yemyeşil bir alan içinde sunulduğu Dekar Asmalı Bahçeler, 8 tipte, toplam 228 bahçeli evden oluşuyor. Her biri kendine ait bahçesi olan tek katlı ve dubleks evler, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 seçenekleriyle az katlı yaşamın güzelliklerini avantajlı fırsatlarla sunuyor.

Devamını oku...

Demir Romance'da Düşleriniz Gerçek Olsun

İstanbul Avrupa Yakası’nın ilk akıllı ev projesi olan Demir Romance’de dokunmatik ekran-akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanacağı gibi; günlük temizlik hizmetlerinden SPA’ya, valeden, sağlık hizmetlerine dek hayatınız için gerekli hizmetler günün dilediğiniz saati elinizin altında olacak.

Devamını oku...

Samsung Galaxy Note 4

Samsung’un beklenen Note 4, 17 Ekim’de lansmanı yapılmış ve 24 Ekim’den itibaren satışa sunulmuştu.  İşte ayrıntıları…

Devamını oku...

İstanbul'da Bir Vitrin

İstanbul, büyük bir metropol. Dünyanın en önemli ekonomi ve ticaret vitrinlerinden biri... Şimdi İstanbul’un da bir Vitrin’ i var.

Başta Maslak bölgesi olmak üzere, İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan Suryapı Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alıyor. İhale aşamasındaki Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro hattına sadece 1,5 km mesafede yer alan Suryapı Vitrin, Atatürk Havalimanı’na da metro ile kolayca ulaşım imkânına sahip.

Devamını oku...

Haliç Panorama
Haliç Panorama projesi  İstanbul  Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa'da inşa ediliyor. Projede yer alan konutların satış süreci devam ediyor. Haliç Panorama Konutları'nda  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. 5 bin 150 metrekare alan üzerine yayılan proje 2 etap halinde yükseliyor. Haliç Panorama  Kahraman Yapı Yatırımları  imzası taşıyor. Projede toplam 286 adet daire yer alıyor.
 
Yeni bir Yaşam: Gülpark Yaşam

İstanbul Esenyurt'ta yeni bir yaşam başlıyor...  Gül Yapı tarafından inşaa edilen proje; 35000 m2 arazi üzerinde konumlandırılan 564 daire ve ayrıca alışveriş merkezleri içerisinde 65 adet mağaza yapılan bir yaşam alanı olacak. 2013 yılında başlayan projenin teslim tarihi 2016 yılı iken satışa çıkan projeden yerinizi almak için acele edin.

Devamını oku...

Google Nexus 6

Motorola imzası ile piyasaya çıkan Google Nexus 6’ nın ayrıntıları netleşti. Bugüne kadar  HTC, Samsung, LG, Asus gibi şirketlere üretilen Nexus serisinin sonuncusu Motorola’dan çıkıyor ve motorola’ nın bütün özelliklerini üzerinde taşıyor.

Devamını oku...